Järjekorras viies AUX, pidudeseeria, mis toob Von Krahli igal kuul ühe elektroonilise muusika skeene rahvusvahelise tuntusega suurnime, leiab aset sel laupäeval, 21. novembril ning seekordseks peaesinejaks on legendaarne briti DJ Benji B.

Benji B. Foto: Ollie Grove

Benji B. Foto: Ollie Grove

Benji B ehk Benjamin Benstead on DJ ja BBC Radio 1 saatejuht, kelle mängitav muusika hõlmab teiste seas nii hiphoppi, techno’t, souli, dubstep’i, house’i kui garage’i. Enda sõnul võisid tema muusikaarmastusele ja DJ-karjäärile anda lükke momendid, mil ta esimest korda Public Enemyt kuulis, seitsmeaastasena Notting Hilli karnevalil käis või lapsena fanaatiliselt raadiot kuulas ‒ muusikaskeenel käe pulsil hoidmine on tal olnud veres nii kaua, kui ta mäletab.

Lisaks sellele, et Benji oma terava kõrvaga valitud artistid raadiokuulajateni toob, veab ta Londonis juba kaheksa aastat väldanud peosarja Deviation. Mees on valgustanud oma DJ-settidega pea kõiki maailma mandreid ning 21. novembril jõuab ta taaskord Eestisse, et hõivata plaadimängijad klubis Von Krahl, kus muuseas toimus ka ta esimene väljamaa keika!

Lisaks Benji B’le astuvad läbi kahe korruse üles Raul Saaremets, Firejosé, Mihkel Sirelpuu, Jaagup Jalakas ja DJ Coley.

Facebookis leiad sündmuse siit.