Nasty Priest Strikes Again on varasemalt The Buff Dance’i peosarja vedanud Bakey USTLi uus kontsept, mis teeb oma avalöögi 6. märtsil klubis Ulme. Oodata on varahommikusse kulgevat ühemehesetti, kus muusikat tulistatakse teknost italo’ni.

USTL visandab peoõhkkonna nii: „Koos esimese päevavalgusega tulevad mõtted mustemad nagu kulunud kaelusega särk, milles Räpane Preester Jumalat teenib. Keegi ei mõista, kui raske on ärgata, kui sul midagi öelda on. Sügaval Sinus põleb teadmine, et seda peaks kuulma terve maailm, kuid sõna väärtus on devalveerunud. Jutlustele satub aina vähem kuulajaid ning päev-päevalt saab selgemaks, et tegutsemine võib ainukesena tuua ihaldatud lunastuse.

Selle hämarduva sisekõne saatel langeb jumalasaadiku külm rüü ta naha vastu. „Keelatud voorused ja lubatud patud,” pomiseb ta endale, kinnitades ülemised nööbid. Lõpuks on ta valmis kambrist lahkuma. Söömata, sest tung õndsuse poole hajutab maised vajadused. Räpane Preester kuulatab viimast vaikust ning asetab käe ukselingile, oma kohuses ja kutsumuses kindel. Ta tahab pealt vaadata, kuidas Sa mängid tema sisemise lapsega.”

Nõelad langevad plaatidele südaööl.

Liitu peo seltskonnaga Facebookis.