Berliini helide pealetung Tallinnas jätkub: kui eelmisel nädalal mõrandas Ulme seinu The Buff Dance, siis sel nädalal täidab ülesannet peoseeria Galerii. Seekord jõuab Galerii oma kolmanda episoodini, mille peaosas robustsetes ja krabisevates atmosfäärides tegutsev Saksa produtsent Florian Kupfer.

Florian Kupfer

Florian Kupfer

Kupfer tõusis sahiseva klubimuusika silmapiirile eelmise aasta kevadkuudel, kui Brooklynis tegutsev plaadifirma L.I.E.S. (Long Island Electrical Systems, mille alla kuuluvad ka sellised artistid nagu Legowelt, Delroy Edwards, Xosar ja Steve Summers) lasi välja tema debüüt-EP „Lifetrax”, millel pesitsev lugu „Feelin” senimaani tantsupõrandaid ennastunustavalt liikuma paneb.

„Lifetrax” ise jõudis mõningates edetabelites isegi aasta top kolme hulka, mis on artisti esimese EP kohta vägagi kõva sõna ning Resident Advisor kirjutas selle kohta nii: „„Lifetrax” kannab endas kriipivat unenäolisust ja kõlab nagu oleks selle loomisprotsess nähtav – nimiloo unenäolises põksumises võib praktiliselt kuulda, kuidas neid helisid tootvaile päevinäinud trummimasinatele tolm koguneb. „Feelin’i” hargnev vokaal on vinnatud nii kõrgele, et enne selle kuulamist on soovitatav oma koer igaks juhuks kuuti lukustada.” „Feelin” on ka see lugu, mis Kupferi 2013. aastal underground’i taevasse lennutas ning nüüdseks on mees välja andnud juba kolm ametlikku EP-d, millest viimane ilmus selle aasta märtsis.

Lisaks peaesinejale astuvad pulti ka väsimatud Jäcki-poisid ning visuaalidega mängib GIF Visuals.

Üritus Facebookis.