Berlin Tanznachtile klubis 9/11 saabuvad sel reedel, 24. märtsil kolm techno-meka muusikavõlurit, keda ühendab trippiv ja psühhedeelne stiil: Club der Visionäre’i resident DJ Topper ja tema kaks lapsepõlvesõpra, kellega koos moodustatakse live techno grupp Triptease.

Topper. Foto: press

Topper. Foto: press

Topper ehk Matteo Taberna kasvas üles Torinos, Itaalias, kus teda ümbritsesid hipilik keskkond ja muusika. Jefferson Airplane, Grateful Dead ja Pink Floyd on tal niisiis veres. Hipist isal oli poisile suur mõju ja tema tutvustaski innukale lapsele muusika ja psühhedeelse kultuuri maagilist maailma.

Kolmanda millenniumi alguses otsustas ta kolida Berliini ja sellest ajast alates on Topper eksperimenteerinud oma saundiga, avastades elektroonilise muusika peidetud kujusid ning mängides samal ajal DJna mitmetes Berliini underground klubides. Alates 2009. aastast on Topper koos Daniele Papiniga resident DJ Club der Visionäre´is, juhtides kurikuulsat Noisy Glance pidude sarja.

Topperi puhul on tegemist kaasaegse voodoo lapsega, kelle stiil on tume ja psühhedeelne, groovy ja trippiv ning reedel ehitab ta oma seti üles kolme vinüülimängija abiga.

Topper võttis 2016. aasta suvel kampa kaks lapsepõlveaegset sõpra, Francesco Boni Castagnetti ja Jacopo Villata ning nii sündiski ühine kooslus Triptease. Nende esimene live leidis aset Club der Visionäres, mida kirjeldati kui analoog/digitaal/elektro akustilist setup’i, mille käigus kuuleb tõeliselt trippivat techno’t.

Ürituse leiad Facebookis siit.