Laupäeval, 15. oktoobril peab Erinevate Tubade Klubis oma 5. sünnipäeva siinsetele DJdele ja melomaanidele parimad plaadid „koju kätte” toonud plaadipood Biit Me Record Store, millest on läbi hüpanud ka Eestit külastanud plaadikeerutajad ja artistid Benji Bst Jaakko Eino Kalevini välja.

Biit Me asutaja, vedaja ja vaimne juht Madis Nestor. Foto: erakogu

Biit Me asutaja, vedaja ja vaimne juht Madis Nestor. Foto: erakogu

Muusika eest vastutavad aastate jooksul Biitis töötanud ja abiks olnud inimesed ehk Triin Niinemets, Kaarel Valter, Peeter Ehala, Ott Kelpman, Mattias Naan, Marcel Düšess ja Taavi-Peeter Liiv. Kohal on ka tegutsemisaja vältel hästi müünud plaadifirmade Frotee ja Jazzaggression vedajad Martin Jõela ja Fredrik Lavik, Porridge Bulleti esindajad Raul Saaremets ja Siim Nestor ning üks poe pikemaajalisimaid kliente, üritustesarja Eufooniaga tegelev Villu Veskimäe.

Lisaks toimub peol online-oksjon plaatidele, mis on poodi seisma jäänud, kuid mille hind on tänaseks üsna kõrgeks kasvanud. Laiali jaotatakse ka ürituste plakatid, mis viie aasta jooksul kaupluse seintel erinevaid pidusid reklaaminud, nende hulgas tõelisi disainiklassikuid.

Üritus Facebookis.