Booty Powder: Täna mängitakse Kelmis poola juke’i

Poola plaadifirma „Polish Juke” muusika on viimastel aastatel suurelt ja julgelt footwork’i/juke’i žanri kaardile astunud. Artistid nagu Rhythm Baboon, COMOC ja Lux Familiar on viimase paari aasta jooksul olnud ka peosarja Booty Powder lahutamatu osa.

Täna, 21. aprillil algab tund enne südaööd kultuuriklubis Kelm sarja Booty Powder seitsmes pidu, kus sedakorda mängitakse poola juke’i ja footwork’i.

Lux Familiar. Foto: Tarniu

Lux Familiar. Foto: Tarniu

Poola plaadifirma „Polish Juke” muusika on viimastel aastatel suurelt ja julgelt footwork’i/juke’i žanri kaardile astunud. Artistid nagu Rhythm Baboon, COMOC ja Lux Familiar on viimase paari aasta jooksul olnud ka peosarja Booty Powder lahutamatu osa. Samuti lausus nende kohta häid sõnu sügisel Mutant Discol esinenud RP Boo.

Tänasele peole Kelmis on külla kutsutud Lux Familiar Poolast, keda soendavad kohalikud jalatantsu huvilised Udu, Jones ja KΛur KentΛur.

Ürituse leiad Facebookis siit.

Toeta vastutustundlikku ajakirjandust

Infoajastu ja sotsiaalmeedia levik on toonud endaga kaasa aina kiiremad, lühemad ja emotsioonipõhisemad tekstiformaadid ning sellega seoses ka süvenemisvõime kriisi. Nendest trendidest hoolimata püüab Müürileht hoida enda ümber ja kasvatada ühiskondlikult aktiivseid ja kriitilise mõtlemisvõimega noori autoreid ja lugejaskonda. Toimetuse eesmärk on mõtestada laiemalt kultuuri- ja ühiskonnaelu ning kajastada lisaks nüüdiskultuuris toimuvat. Väljaanne on keskendunud rahulikule, analüüsivale ning otsingulisele ajakirjandusele, mis ühendab endas nii traditsioonilised kui ka uuenduslikud formaadid. Sinu toetuse abil saame laiendada kajastatavate teemade ringi ja avaldada rohkem väärt artikleid.

Toeta Müürilehe väljaandmist:

SAMAL TEEMAL

Lekker Dance Night: Steven Julien alias Funkineven
Steven Julien. Foto: press
Steven Julien.
1 min

Lekker Dance Night: Steven Julien alias Funkineven

Reedel, 21. aprilli õhtul külastab Tallinna tantsulokaali Lekker elektroonilise muusika produtsent ja plaadikeerutaja Steven Julien, kes on teinud muusikat alates 2009. aastast ka artistinimega Funkineven.
Tartus algab Aprillikivi
Aprillikivi. Foto: Saara Nette Tõugjas
Aprillikivi.
1 min

Tartus algab Aprillikivi

Aprillikivi on kahepäevane alternatiivroki festival, mis toimub 21.–22. aprillil Tartus Genialistide Klubis juba kuuendat korda.
Muusikafestival Into the Valley otsib kohalikku kunstitalenti
Grafiti Rummus. Foto: press
Grafiti Rummus.

Muusikafestival Into the Valley otsib kohalikku kunstitalenti

Festival Into the Valley jõuab sel aastal Eestisse, leides aset 29. juunist 1. juulini Rummu karjääris. Lisaks kvaliteetsele muusikaprogrammile soovitakse näidata ka kohalikku kunstitalenti ning nii ootabki festivali kunstitiim Sinu ideed!
Müürileht