Reedel, 21. aprilli õhtul külastab Tallinna tantsulokaali Lekker elektroonilise muusika produtsent ja plaadikeerutaja Steven Julien, kes on teinud muusikat alates 2009. aastast ka artistinimega Funkineven.

Steven Julien. Foto: press

Steven Julien. Foto: press

Funkinevenina alustas ta Floating Pointsi leibeli Eglo all hüpnotiseerivate techno-katsetustega, kuniks asutas 2011. aastal omaenda plaadifirma Apron Records. Tema leibeliga on seotud ka paljud viimastel aastatel Tallinna ööellu muusikalisi elamusi lisanud talendid, nagu Jay Daniel, Greg Beato või Shanti Celeste, ning koos Kyle Halliga näpivad nad näiteks nuppe Funkinevilina.

Eelmisel suvel andis ta esimest korda oma sünninime alt välja ka kõrgelt hinnatud tantsuplaadi „Fallen”. Analooghelidest pakatav ja sämplivaba plaat on dualistlik meistriteos, mis meelitab kuulajat alguses funk’i-helidega ja ehmatab pärast tantsu-techno’ga. Tema muusikavalik on segu nii vanadest ja salapärastest avastustest tantsumuusika varamust kui ka eksklusiivsetest varem avaldamata radadest. Praegu Yasiin Bey ehk Mos Defi ja Lord Tuskiga uue albumi kallal nokitsev Steven Julien teeb Tallinna ööellu piste plaate keerutades.

Üritus Facebookis.