10., 12. ja 13. oktoobril viib Overall Eesti kutsel Tallinnas filmi- ja videotemaatilisi töötube läbi BBC-s, SKY-s, NBC-s jt maailma juhtivates telekanalites töötanud ning seeläbi terve maailma läbi reisinud videomeister Philip Bloom.

Töötubades tuleb juttu digitaalse filmikunsti võimalustest ja viimastest arengutest nii tehniliselt kui ka sisuliselt. Räägitakse lugude jutustamisest, ümbritseva kõnekalt jäädvustamisest, emotsioonide püüdmisest ning sellest, mida kõike digitaalse filmitegemise areng võimaldab täna meile käepärastes tingimustes korda saata.

Philip Bloom on tunnustatud Briti videomeister ja filmitegija, uue filmitehnika testija ja eestkõneleja ning innustav koolitaja. Ta on töötanud nii operaatori, režissööri, monteerija kui ka helitehnikuna, teinud tuhandeid videolõike, lühifilme ja dokumentaalfilme. Maailma juhtivate telekanalite (SKY, NBC, BBC, CBS, Discovery Channel) pilti jäädvustades on Bloom väga palju reisinud, muuhulgas saanud rohkelt kogemusi ka sõjakolletes töötades. Tema erakordselt sütitav energia on avanud nii mõnegi südame digitaalse filmikunsti võludele.

Töötubade kohta leiad rohkem infot siit.