13. septembril toimuvale Välgule laekub seekord UKst külla vahva Dom Thomas (Brutal Music), kes annab peole tugeva idamaise paugu. Tema sette võiks iseloomustada kui #turkish #bollywood #disco #psyh #balearic #brutalmusic #aciddisco #psyhedelic ja tal on kodus ka bänd, mis kõlab pisut nagu oleks Nouvelle Vague ümber sättinud Modern Englishi loomingut.

Homeless Couture’i täika plakat

Homeless Couture’i täika plakat

Muidugi saavad kõik sel õhtul tunda ka stsenograafi kätt, sest Välgule tuleb appi imeline Getter Vahar.

Ruumide kohta vihjeks esialgu nii palju, et ära tasub vaadata Barbet Schroederi 69. aasta film „More”.

Kuid see pole veel kõik – juba päeval kell 14 alustab samas hoovi peal või vihma korral sees järjekordne Homeless Couture’i täika, mis on seekord eriti kirju. Kappi seisma jäänud kraami tulevad müüma noored disaini-, muusika- ja kunstiinimesed ning lisaks sellele on oodata DJ-sette, idamaiseid üllatusi, orientaalseid mustreid, kangaid ning ka disainerite enda loomingut. Homeless Couture annab võimaluse piiluda võõrasse garderoobi ja sealt ka midagi endale napsata – kirjum kui ehtne türgi turg. Seekordne täikaboss on Hanna Triin Sipos. Üritusele saab registreerida, kirjutades soovist hannatriin@hotmail.com (riided, plaadid).

Kirja on ennast pannud juba M/AK, Katrina Sirelpuu ja Iris Kivisalu, Eliann Tulve ja Hendrik Tammjärv, Moosi-Laura, Lisann Lillevere, Anja Yelizaryeva ja Kristel Kuslapuu, Triinu-Liis Rahe, Hanna Samoson, Amanda Hermiine Künnapas, Rene Köster, Margot Vaaderpass, Ellen Vene, Kätlin Kikkas jne.

Välk annab peo ja turu asukoha teada peohommikul oma kodulehel.