Proloogina samal ööl pealesuruvale valentinipäevale seab peosari Rütmika end 13. veebruaril sisse Tartu Aparaaditehases ja kutsub külla next level’i diskori ja armastuse saadiku Kölnist – juba 2012. aasta Kuru Plirril ning möödunud suvel Ulmes peorahva vastupidavust testinud St. Josephi.

St. Joseph. Foto: erakogu

St. Joseph. Foto: erakogu

St. Joseph on üks neist, kes nakatus varajastel 90ndatel teknopisikuga, ning sealt edasi jätkus asi juba loomulikku rada pidi – DJtamise ja 1996. aastal alguse saanud vinüülide kollektsioneerimise palavikuga. Viimased viis aastat on mees olnud tegev ka produtsendina ja loonud helisid, mille kõla kujunemisel on mänginud rolli 80ndate klubimuusika klassikud, tolmune Detroiti house ja varajane hiphop.

St. Josephi kõrval toob Rütmika lavale kohaliku house’i- ja teknofloora kasvandiku Profile’i, kes esitleb samal õhtul oma uut, austria plaadifirma Leap Records alt ilmuvat 12-tollist EPd ning kelle muusikalisi südamelööke on väljastanud varem vene digileibel Chevengur Melody, Série Limitée ja kohalik elektroonilise muusika staap Processed.

Peale kahe eespool nimetatu veeretavad õhtut hommikusse ka Rütmika residendid Paul ja klmn.

Peo event Facebookis.