Laupäeval, 7. veebruaril esineb klubis Ulme Berliinist pärit Henning Baer – regulaarselt oma kodulinna teknomekade külastajaid teeniv DJ ja legendaarse peosarja Grounded Theory asutaja ning eestvedaja.

Henning Baer. Foto: Ester Suave

Henning Baer. Foto: Ester Suave

Kui Grounded Theoryst on saanud ajapikku ka booking-agentuur, mis vahendab praegu selliseid maailmatasemel nimesid nagu Milton Bradley, Subjected, Moerbeck jpt, siis 2009. aastast pidusid kureerinud Henning on astunud vahepeal järgmise sammu produktsiooni suunas ja pannud nurgakivi 2011. aastal ilmavalgust näinud plaadifirmale K209, mille alt ilmus tema debüüt „Fierce Hundred”.

Tihti nii Berghaini, Tresori, Stattbadi kui Suicide Circuse dekkide tagant helisid kütva Henningu stiili iseloomustab robustne tekno, mis tuksub su peas ilmselt järgmise õhtuni.

Oodata on ööd täis rütmilist müstikat, higistamist varajaste hommikutundideni ja kauneid inimesi, kes kulgevad, kuni linnud laulma hakkavad.

Üle pika aja astuvad üles praegu rohkem produtseerimisele keskendunud kohalikud artistid Mihkel Maripuu ja oma uut projekti Exit Safe Mode esitlev Margus Löve. Nende nimede kõrvalt ei puudu ka „vinyl-is-da-best” Denis „Electric Café” Punch ning Artur „MÜRK” Lääts.

Peo leht Facebookis.