Muusikateisipäeva raames on kuni festivalini igal nädalal võimalik tasuta alla laadida 5 lugu festivali artistidelt. Festivalinädalaks on kõigil muusikasõpradel võimalik koguda endale 30 looga kogumik.

Muusikateisipäevade 5-looliste minikogumike koostajaks on Raadio 2-s head Eesti muusikat tutvustav raadiosaade Eesti Pops, mis on ühtlasi ka melomaanide ja muusikute Janek Murdi ja Erkki Tero poolt juhitud plaadifirma nimi.

Kogumikku saab nädala jooksul alla laadida siit või TMW Soundcloudi lehelt, kus saab kõiki lugusid ka striimides kuulata. Igal järgmisel teisipäeval asenduvad allalaaditavad lood uutega. Seega on agaramatel muusikasõpradel tänasest kuni festivalini võimalik omandada tervelt 30 värsket, põnevat ja eripalgelist muusikapala.

Sellenädalases minikogumikus on esindatud muusikastiilide ja -meediumide ettekirjutusi pilbastav kitarrist ja helilooja vonKuusk, kuraditosin aastat eestlaste kuulmekilesid lõhanud fusion-mürsk Phlox, noor barokk-kitarripopibande Ouu, leedukast elektroonikaäss Münpauzn ning üleilmselt tunnustatud tütarlastekoor Ellerhein.

Music Tuesday vol. 1:

1. vonKuusk – „Lehmad Tartu-Viljandi maanteel”

2. Ouu – „Reisile sinuga”

3. Münpauzn – „Look”

4. Phlox – „Aimus” (Live 2013)

5. Tütarlastekoor Ellerhein – „Sirisege, sirbikesed” (Cyrillius Kreek)