„Building a community of practice” on 23. aprillil peetav nanokonverents, mille raames käsitletakse Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskonnas käesoleva aasta sügisest avatava loomingulise praktika põhise doktorantuuri küsimusi. Kõneldakse nii vastavast rahvusvahelisest terminoloogiast kui ka konkreetsemalt EKA arhitektuuriteaduskonna soovidest ja suundadest.

Foto: EKA

Foto: EKA

Esinevad Ranulph Glanville, Jüri Soolep, Marcelo Stamm, Veronika Valk ja Renee Puusepp. Vestlust juhatab arhitektuuriteaduskonna dekaan Toomas Tammis.

Kuulama ja kaasa mõtlema on oodatud eeskätt Eesti tegevarhitektid, kes on võiksid tulevikus olla huvitatud arhitektuuri- ja/või linnaehituse alasest praktikapõhisest doktoriõppest EKA arhitektuuriteaduskonnas, aga ka need, keda huvitab loomingulisel praktikal põhineva uurimistöö teema laiemalt – sh EKA teiste teaduskondade doktorandid ja õppejõud ning külalised-vaatlejad teistest Eesti ülikoolidest. Oodatud on ka EKA arhitektuuriteaduskonna magistrandid jt Eesti arhitektuurikoolide tudengid.

Konverents toimub EKA arhitektuuriteaduskonnas Pikk 20 (III korrus) Tallinnas. Üritus on inglise keeles, täpsema ajakava ja esinejate tutvustused leiab konverentsi veebilehelt. Registreerimine ja lisainfo aadressil arhitektuur@artun.ee.