Tartu Elektriteater alustab 5. detsembril Tartu Ülikooli kirikus (Jakobi 1) taas igapäevase kinonäitamisega ning toob hubases kirikusaalis vaatajateni hulga filmipärle.

Rea Lest Sulev Keeduse filmis „Mehetapja/Süütu/Vari”

Rea Lest Sulev Keeduse filmis „Mehetapja/Süütu/Vari”

Otsa teeb lahti humoorikas märulikomöödia Ugandast ehk „Bad Black”, mis linastus Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festivali programmis ning mis nüüd esmakordselt Tartu publikuni jõuab. Elektriteatri meeskond garanteerib, et kõhu- ja näolihased saavad teisipäeva õhtul korraliku trenni, nii et võib jõusaali ühe korra vahele jätta ning hoopis kinno tulla.

Sügiskaamose peletamiseks on detsembrikavas veel naerufilmid „Suburbicon” ja „Reis Hispaaniasse”. Ekraanile jõuab ka tänavune Berliini filmifestivali võidufilm „Ihust ja hingest”, mis paneb kaasa elama armastajatele tapamajas, pakub mõnusat huumorit ja mõtiskleb igipõlisel romantika teemal.

Detsembris on Elektriteatrisse külla tulemas kaks režissööri: 11. detsembril Sulev Keedus oma uue mängufilmiga „Mehetapja/Süütu/Vari” ning 19. detsembril soome filmitegija Antti-Jussi Annila ajaloodraamaga „Igitee”.

Puudutavate draamade austajaile pakuvad elamusi Woody Alleni „Ilmaratas” ja Andrei Zvjagintsevi „Armastuseta”. Ekraanile jõuavad ka Emir Kusturica „Piimaringil” ning värske „Star Wars: Viimased jedid”.

Dokfilmifännidele on mitu maiuspala: tänavakunstiteemaline „Shadowman”, loodusdokumentaal „Habras maailm” ning nägemus maailmakuulsast semiootikust ehk „Lotmani maailm”.

Lisainfot leiad Elektriteatri kodulehelt.