Aastate jooksul Tallinna tantsumuusika sõprade südameid niisutanud festival Patareiv toob reedel, 31. augustil klubis HALL kuulajateni tantsumuusika underground-dj-de paremiku.

Patareiv. Foto: press

Patareiv. Foto: press

Kunagi endise Patarei vangla territooriumil eostatud peosari kolis suure skandaaliga 2014. aastal sealt välja ning on tänaseni uut ja väärilist asukohta otsinud. Korraldajate sõnul on HALL üle pikkade eksirännuaastate taas selline koht, kus on sõge reivi vaib juba iseenesest sees. „HALLi suures saalis on linna parim helisüsteem just techno-muusika jaoks”, ütleb festivali üks korraldajatest Indrek Spungin. „Lisaks tuleb house’i saal, üks väga veider saal ja siis veel üks eriti hard core lava ühes salapäras ruumis, mida kutsutakse kuldseks ruumiks, sest see on üleni kuldne. Viimasesse paradiisi eeltoa moodi tuppa jõuavad vaid need, kelle närvid ja peosoolikas on piisavalt karastnud pikantseteks seiklusteks,” lisab korraldaja laia muigega.

Teiste seas astuvad üles Rhythm Doctor, Denis Punch, Katja Adrikova, Artur Lääts, Raul Saaremets, Nikolajev, Alan Proosa, Rene Köster, Marta Vaarik, Ursula jt.

Ürituse leiad Facebookis siit.