Sellel reedel, 22. oktoobril avab oma uksed uus peokoht D3. Ametlikul avapeol astuvad DJ-settidega üles NOËP, Queer On Acid ja P. Julm.

Tallinn Music Weeki kontsert D3-s. Foto: press

Telliskivi loomelinnaku vahetus naabruses, Depoo alal asuv D3 on sisustanud industriaalsed ruumid endises vagunidepoos nr 3. Avamispeol täidavad ruumi helidega laulja ja produtsent NOËP, Läti produtsentide duo Queer On Acid ning produtsent ja DJ P. Julm aka Priit Juurmann.

Kui tavapäraselt näeme NOËPi solistina suurtel lavalaudadel, siis sel korral saab kuulda hoopis muusiku kureeritud tantsumuusikat, seal hulgas erinevat house’i ja artisti enda poolt tehtud lugude uusversioone. „Reedel on plaan mängida esimest korda avalikult ühte uut track’i, mis näeb ilmvalgust juba varsti-varsti. Ning tasub põlved ja hüppeliigesed juba vaikselt vormi ajada, sest võitlemist gravitatsiooni vastu tuleb sel reedel hõimu-house’i saatel omajagu,” lisab NOËP.

Läti tantsumuusika kollektiiv Queer On Acidi puhul on tegu kahe vana sõbra ja partneriga, kes teevad acid house’i ja techno’t ning esinevad Eestis esmakordselt. „Queer On Acid on projekt ja plaadifirma, mis esindab LGBT kogukonda, reivikultuuri ja tähistab elektroonilist tantsumuusikat,” täpsustab duo. Kolmandaks DJks on P. Julm, kes toimetab aktiivselt ansambliga Rules of the Deep ja on Tallinn Expressi resident. 

„D3 on suurepärase asukohaga peopaik, mis soovib külastajatele pakkuda mitmekesist ja huvitavat kultuuriprogrammi – ootame kõiki avamisele, et anda üheskoos üks korralik start selle teekonna algusele,” lisab D3 programmijuht Anton Must.

Üritus Facebookis