Täna esietendub elluastuva filmirežissööri Triin Ruumeti debüütlavastus „Good-bye, BABY!”. Mati Undi teksti põhjal sündinud lavastus kantakse ette Nukuteatris.

Anti Kobin ja Taavi Tõnisson. Foto lavastuse Facebooki lehelt.

Anti Kobin ja Taavi Tõnisson. Foto lavastuse Facebooki lehelt.

„Ühel päeval ma veel hakkan elama, raisk! Ma hakkan nii elama, et veri ninast väljas, tra!” (T. Ruumet)

„NOTHING IS REAL. STRAWBERRY FIELDS FOREVER!” (M.Unt)

Läbi 13 elu eri aspekte käsitleva etüüdi joonistub publiku ette lugu lõplikest väljaütlemistest, lahkumistest, kaotustest, vanade paradigmade hülgamisest ning uutest algustest. Millal ma küll valmis saan? Millal ma ära peaksin minema? Miks ma peaksin lahkuma? Mis siis saab, kui ma lähen? Erinevatest äraminemistest ja kinnijäämistest tekib vaataja ette tervikpilt situatsioonidest, millele hinnangu andmine jääb observeerija ülesandeks. Vastuseid ja lahendusi lavastus ei paku — need tuleb vaatajal ise välja mõelda. Külaline: „Kas te tegite kõik, mis te suutsite? Kõik, mida nõudis teilt elu?”

Lavastaja: Triin Ruumet Etenduse tekst: Mati Unt Kunstnik: Kristja Suits Muusikaline Kujundus: Ekke Västrik Trupp: Katariina Tamm, Kaisa Selde, Tiina Tõnis, Mart Müürisepp, Anti Kobin, Taavi Tõnisson, Riho Roosberg, Andres Roosileht Produktsioon: Nukuteater

Teabe etenduste toimumiste ja piletite kohta leiab Nukuteatri kodulehelt.