Estonian Funk Embassy saab kaheseks!

Tasub juba varakult teada anda, et 9. veebruaril kutsub Estonian Funk Embassy Erinevate Tubade Klubisse oma 2. sünnipäeva vastuvõtule!


Tasub juba varakult teada anda, et 9. veebruaril kutsub Estonian Funk Embassy Erinevate Tubade Klubisse oma 2. sünnipäeva vastuvõtule!

Estonian Funk Embassy eriüritus breik- ja hiphop tantsijatega. Foto: Markus Muide

Estonian Funk Embassy eriüritus breik- ja hiphop tantsijatega. Foto: Markus Muide

EFE funk’i-, souli- ja diskoskeene edendamise missioon sai alguse 2016. aasta veebruaris Lexsoul Dancemachine’i ja The Soul Surfersi kontserdiga, kuid nüüdseks on jõutud juba omanimelise raadiosaateni ning tehakse natuke ka plaadifirma tööd.

Sünnipäeva tähistatakse suure DJ-peoga, kus kaht saali täidab pikem nimekiri selektoreid: Raul Saaremets, Heidy Purga, Robert Linna, Martin Laksberg, Dr. Philgood, San Antonio, Anton F. Malmi, Peeter Vares, Roma PI, Ehte, Misha Panfilov, Robert Kähr, Kersten Kõrge, Priitus ja Skidoo.

Pretensioonitu algatus sügava sooviga levitada head tuju!

Üritus Facebookis.

Toeta vastutustundlikku ajakirjandust

Infoajastu ja sotsiaalmeedia levik on toonud endaga kaasa aina kiiremad, lühemad ja emotsioonipõhisemad tekstiformaadid ning sellega seoses ka süvenemisvõime kriisi. Nendest trendidest hoolimata püüab Müürileht hoida enda ümber ja kasvatada ühiskondlikult aktiivseid ja kriitilise mõtlemisvõimega noori autoreid ja lugejaskonda. Toimetuse eesmärk on mõtestada laiemalt kultuuri- ja ühiskonnaelu ning kajastada lisaks nüüdiskultuuris toimuvat. Väljaanne on keskendunud rahulikule, analüüsivale ning otsingulisele ajakirjandusele, mis ühendab endas nii traditsioonilised kui ka uuenduslikud formaadid. Sinu toetuse abil saame laiendada kajastatavate teemade ringi ja avaldada rohkem väärt artikleid.

Toeta Müürilehe väljaandmist:

SAMAL TEEMAL

Uus Eesti Biit: Misha Panfilov Sound Combo
Misha Panfilov. Foto: Ksenia Mâtuzova
Misha Panfilov.

Uus Eesti Biit: Misha Panfilov Sound Combo

Gagarini kosmoselend, Neil Armstrongi esimene jalajälg kuul, raudse eesriide taga küpsenud aegumatud funk’i-rütmid – nendest lähtepunktidest kogutud inspiratsioonist on traageldatud osavalt kokku bändi Estrada Orchestra ridades ning YouTube’i kanaliga Funked Up East tuntust kogunud Misha Panfilovi värskeim muusikaline kõrvalehüpe.
DJ-ankeet: Robert Kähr
Robert Kähr. Foto: Kristjan Mõru
Robert Kähr.
3 min

DJ-ankeet: Robert Kähr

Kindlasti mäletavad paljud veel Tartus Vallikraavi tänaval asunud klubi Kink Konk, mille ühe promootorina tegutses ka meie seekordse DJ-ankeedi peategelane Robert Kähr.
Lexsoul Dancemachine – Sunny Holiday In Lexico (Funk Embassy Records, 2017)

Lexsoul Dancemachine – Sunny Holiday In Lexico (Funk Embassy Records, 2017)

„Puhkus Lexicos” ongi latin funk’i kokteil sambarütmidest, kongadest, 80ndate Miami Beachist ja sellistest ridadest nagu „I saw a saucy mamacita at the bar”.
Müürileht