Get Your Guni „Doubt Is My Rope Back To You” toimib rituaalina, mida kuulates tekib tunne, nagu keegi manaks enda seest igavest kurbust välja.

Bändi muusikas on ürgne viha, samas ka tugev hüpnootiline mõju. Jääb mulje, et tegu on mittetaotlusliku pärimusmuusikaga, otseselt folki ei harrastata, kuid miljöö viib justkui keskaega kajastavasse filmi.

Silmad kinni kujutled end –20 kraadi kätte palki hööveldama ja hakkad siis laeva ehitama. Viikingid mereretkel, nälgivad ordurüütlid teekonnal. Kui esimesed kolm lugu on filmilikud, siis neljandast palast „Joy Of Recognition” alates on vaim pigem arvutimängulikum. Temaatika on muidugi sama: kolme peaga draakonid, müütilised olendid, maadeavastused, rännakud ja vallutused, ettekujutused lapikust maast.

Albumil olevad lood nagu läheksid käima, aga lõpuks ikkagi ei lähe. Teisalt toetab selline mittetraditsiooniline ülesehitus, kus palad on rajatatud pigem nivoo kui klassikalise salm-refrään-salm-süsteemi peale, hüpnoosi mõtet ja teeb asja omakorda põnevamaks, kuid tekib küsimus, kas kuulaja jaksab sellel rajal lõpuni vastu pidada.