Täpselt nädala pärast ehk 5. veebruaril astub Tallinnas Rock Cafes oma kontserttuuri raames üles Briti elektronmuusika produtsent Gold Panda (Dervin Schlecker).

Gold Panda

Gold Panda

Gold Panda alustas muusikukarjääri, luues reemikse oma lemmikartistide Bloc Party, Telepathe’i jt lugudest ning kirjutades samal ajal ka enda esimese originaal-muusikapala. Ta avaldas muusikat vaid digitaalselt, andes välja ühtekokku vaid 250 CD-d. Samal aastal nimetati Gold PandaHurtsi, Owl City, Marina and the Diamondsi ja Ellie Gouldingi kõrval BBC Sound of 2010 nominendiks. Lisaks nimetas ajaleht The Guardian Gold Panda „Lucky Shineri” 2010. aasta parimaks debüütalbumiks.

Oma muusikukarjääri jooksul on Gold Panda esinenud nii Uus-Meremaal, Austraalias, USA-s, Kanadas, Mehhikos, Suurbritannias ja mujal Euroopas.

Gold Panda Eesti kontserdi juhatavad sisse Läti DJ-d Arthur Mednis ja DJ Monsta.

DJ Arthur Mednis juhib igapäevaselt sostsiaalmeediaagentuuri, olles üks paremaid uue- ja digitaalmeedia spetsialiste Lätis. Lisaks muusika loomisele on ta välja andnud mitmeid infotehnoloogiateemalisi trükiseid ning õpetanud sotsiaalmeedia kommunikatsiooni mitmetes Läti ülikoolides.

DJ Monsta alustas enda karjääri juba 1992. aastal. Neli aastat hiljem avastas ta enda jaoks turntablism’i, luues koos Läti muusikutega (Gustavo, Time After Time, DJ AG ja Krii) turntablism’i bändi Riga Scratch Posse.

Alates 2007. aastast on DJ Monsta teinud koostööd džäss- ja folkmuusikutega ning Läti Raadio kooriprojektiga „Story of Kurbads”, kellega koos võideti ka 2010. aastal Läti Grand Music Awardsi tiitel.

Gold Panda kontsert toimub 5. veebruaril algusega kell 21.00 Rock Cafes.