Homme, 6. novembril kolib Sinilindu taaskord Haigla Pidu ning seekord tuuakse Tallinnasse kõrgelt hinnatud Berliini muusik Max Graef.

Max Graef. Foto: Press

Max Graef. Foto: Press

Berliinis sündinud ja üles kasvanud Max Graef on ehe näide noore põlvkonna produtsentidest, kes leiavad erinevaid stiile segades kiiresti oma isikliku käekirja. Tema helikeelt on iseloomustatud kui värskelt vingerdavat suitsust tantsumuusikat, mille juured asuvad džässis ja hiphopis.

Maxi ülimast produktiivsusest annavad aimu tema toimetamised plaadifirmade Box Aus Holz ja Money Sex Records juures ning asjaolu, et detsembrikuus ilmub seni peamiselt üksi muusikat teinud produtsendilt täispikk live-album ühisnimetaja Max Graef Band all. Lisaks veel mitmed teised koostööna sündinud plaadid, mille hulgas ka koos Glenn Astroga Ninja Tune’ile tehtud „Magic Johnson”.

Olles viimased aastad palju mööda maailma oma muusikaga ringi reisinud, on jutud tema maagilistest DJ-settidest jõudnud ka Eesti muusikasõpradeni – seega võib Max Graefi Sinilinnu etteastest julgelt midagi eriti värsket oodata.

Max Graefi soojendavad ja jahutavad Haigla DJd Jan Tomson, Kris Luigend ning Ats Luik.

Ürituse leiab Facebookis siit.