Laupäeval, 31. oktoobril pühitsetakse Telliskivi Loomelinnakus asuvas Erinevate Tubade Klubis halloweeni ning lava kuulub sel õhtul elektroonilistele artistidele ja DJ-dele. Üles astub värske Leedu trummi- ja bassi pärusmaale kalduv duo SillyCut ning Eesti poolt elektroonilist poppi viljelev NOËP ehk Tenfold Rabbitist tuntud Andres Kõpper.

SillyCut. Foto: StepDraw, Ieva Jūraitė

SillyCut. Foto: StepDraw, Ieva Jūraitė

„Laupäevasel kontserdil esitan ka ühe uue loo, mida keegi veel kuulnud pole. Olen siiani alati esinenud ühe ja sama särgiga, kuid sel kontserdil jääb see traditsioon katki. Tunnistan, et veel pole kostüümi peale jõudnud liialt mõelda, ent õnneks on veel paar päeva aega – mingis kostüümis tulen kindlasti!” kommenteerib NOËP ehk Andres Kõpper sündmust.

Leedu bändi SillyCut solist Berta Timinskaitė sõnab omalt poolt: „Loodan, et eestlastele meeldib tantsida sama palju kui leedukatele! Kontsert tuleb võimas reiv ning halloween annab hea võimaluse luua lisaks muusikale ka erakordse visuaalse lahenduse. Oleme väga elevil!”

Sel ööl pole välistatud kohata Vikatimehi ühes kaasadega, president Obamat või mõnd piduotsivat merineitsit. Osalejatel soovitatakse tulla kostüümides, aga kel aega napib, siis on kuni südaööni kohapeal ka grimeerija Sigrit Villido, kes kõigile huvilistele halloweeniteemalist peomeiki teeb – olgu selleks siis verised haavad, kuuliaugud või hoopis kassnaise nägu.

Üritus Facebookis.