Kahest loost ei piisa selleks, et ühe kollektiivi kõla täielikult mõista, ent kahest helikatkest, muljevoost on küllalt, et tekitada isu millegi enama järele.

Holy Motorsi kütkestav heli kannab tuhandeid tähendusi, mis hõljuvad kusagil reaalsuse piiril ja muudavad taltsa teadvuse ärksaks. Pimeduses ja tühjuses üles kasvanud helid on saanud suureks ning elavad oma elu, viies kuulaja sügavasse mõtisklusse.

Klassikalisest rokist tuntud kodune saund seguneb uneleva vokaaliga, luues kummalise õhkkonna. Silme ette kerkivad suitsune baar, viskiklaasi taga mõtisklev külaline, ihade ja hirmude toores segunemine muusikas.

Holy Motors on julge ja ambitsioonikas, kapriisselt jäärapäine, ta keeldub tavalisest ja rabab kuulajat lihtsate helide keeruliste kombinatsioonidega. Õrnas vokaalis on midagi tumedat, mis haagib end kuulaja külge ega lase lahti. „Sleeprydr” ja „Descending” on lõpetatud ja terviklikud mitmetasandilised teosed, millesse on kätketud otsimine, liikumine, nooruse jõud ja elukogemuse mälestused.

Tegu on modernse jutustusega ühest suveöö unenäost, mis kutsub meeli üles enamat tähele panema, uurima seda, mida silm kohe ei märka. Holy Motors kõlab lummavalt ja unikaalne helikeel tekitab enam küsimusi, kui annab vastuseid. Jääb vaid loota, et öised külalised ja ootamatud kohtumised saavad tuttavamaks bändi edaspidises loomingus.