Reedel, 11. mail sõidavad Tallinnasse klubisse HALL külla Blawan (UK), Exos (IS) ja Farrél (FI), kohalikku tuge pakub Artur Lääts.

Blawan. Foto: press

Blawan. Foto: press

Tegu on teise üritusega sarjast Hotel Salvador, mille esimene pidu toimus viis aastat tagasi nüüd juba suletud, kuid legendaarses salaklubis Snakehouse. Veel legendaarsem ja salajasem on sellest peost tehtud tunnine videosalvestus, kus praegused ööelu piilarid on alles süütud ja tätokavabad.

Blawan on DJ ja produtsent, kelle tuntuim träkk oli üks kalli kadunud klubi Protest põhihitt „Why They Hide Their Bodies Under My Garage?”. Ta on olnud muusikamaailmas aktiivselt tegev 2010. aastast, olles üks industriaalse techno lipulaevadest, kuid on saanud käe valgeks ka garage’i ja post-dubstep’i lainetel.

Exos on seevastu Islandi techno-kuningas. Ta on üks Nina Kravizi plaadifirma трип põhiboss, kuid haldab ka oma leibelit ning tuuritab praegu mööda maailma.

Farrél on aga Helsingi klubi Ääniwalli booker ning tema sõrmede vahelt pudeneb igapäevaselt läbi klubimaailma absoluutne tippklass.

Üritus Facebookis.