Peosarja Gaijin poisid kutsuvad teid 10. novembril esimest korda südamelähedaseks saanud EKKMi saalidest välja ning trammiteidpidi kõigi alt-hipsterite lemmikusse Sveta Baari!

Gaijin EKKMi Kohvikus. Foto: Ruslan Mustafaev-Skornyakov

Gaijin EKKMi Kohvikus. Foto: Ruslan Mustafaev-Skornyakov

Neile, kes veel kursis ei ole, olgu öeldud, et tegemist on suurima Jaapani-teemalise peosarjaga Eestis. Tavaks on saanud kostitada külastajaid reivi, house’i, popi ja muude haruldaste paladega ning painutada klassikalise peokuvandi raame.

Nagu Gaijini peol kombeks, on ka seekord valitud lisaks Jaapanile välja spetsiaalne temaatika. Õhtu fookuses on Y2K esteetika (vt ka „futurism”, „glamuur”, „millenniumivahetus”) ja kõik 2000ndate aastatega seonduvad kultuuri- ja muusikafenomenid. Peale selle, mida võib oodata tavaliselt peolt, tuuakse koostöös eesti-vene disainikollektiiviga Racer Worldwide pidulisteni ajastule kohaselt glamuurne moe-show.

Muusika eest vastutavad Gaijin Universe’i residendid Ra, Shion ja Pavliuk, külalis-DJd Top Hun ja Nikolajev ning Myspace01 erakorralise live-setiga. Visuaalse poole eest kannab hoolt young gun Robin Siimann.

Üritus Facebookis.