Veebruaris pisikest ööelupuhkust nautinud Haigla bandel on plaanis teie järgnevad kuud ärevaks ajada. Algust tehakse juba homme, mil oma üllatusi täis live-setiga esineb Sinilinnu laval James Pants.

James Pants. Foto: Schiko

James Pants. Foto: Schiko

Esimesena toovad nad põnevate väliskülaliste rivis pidulisteni mehe, kelle kohta LA hipster-räpparite jumal Tyler, The Creator on turtsatanud nii: „James Pants is one of the most creative fucking people to walk this earth.” Seesama müstiline muusikamees Pants, keda inspireerivad parimad palad 80ndate helipärandist – soul, varajane hiphop, electro-boogie, post-punk – ning kelle plaate on välja andnud legendaarne Stones Throw Records, üllitab aprillis oma kuuenda kauamängiva „Savage” ja astub üllatusi täis live-setiga Sinilinnu lavale sobivalt kahtlasel kuupäeval – reedel, 13. märtsil. Nii et neil, kellel viimati pool dekaadi tagasi Tallinnas esinenud Pantsi kohalolek tollal registreerimata jäi, on nüüd uus võimalus.

Lisaks on majas muidugi ka visalt oma kohustusi täitvad Haigla DJd Ats Luik ja Kristopher Luigend, külalise etteastet soojendab Madis Nestor.

Peo event Facebookis.