Mai alguses ilmus Kali Briis Bandi esimene ühine album. Kui varem on Kali Briis olnud Alan Oloneni sooloprojekt, siis „Let’s Play Love’i” helipilti on panustanud bändi kõik liikmed. Oloneni ainulaadne hääletämber ja osav laulukirjutamisoskus muudavad koosluse kohalikul muusikamaastikul üsna eripäraseks ning väljapaistvaks.

Kali Briis Bandi ei saa mingisse kindlasse žanrisse paigutada, sest koos kõlab nii elektroonikat, poppi, souli, funk’i jms ja plaati läbib üks kandev teema, milleks on noor armastus ja selle erinevad etapid.
Meeldejäävaid laule on mitu. „Miracle” räägib elusolemise võlust ja meloodia ning rütm toetavad seda sõnumit igati. Palas „Not for Me” sünnib Oloneni ja Laura Junsoni vokaalide eriti äge sümbioos ja lõpulugu „Give In” näitab edukalt, et bänd ei tee vaid tantsulist muusikat.

Aeg-ajalt kipub elektroonika küll liiga julmalt domineerima ja robotlikud vokaalid kõrva kriipima, mistõttu paneb ka vahelugu „Moment” tihti skip’ile vajutama. Mõnes teises palas on see siiski õnneks mööduv nähtus.

Laulud toimivad nii live-esitluses kui ka plaadilt kuulates, kuid esimese puhul haaravad nad rohkem endasse. Kali Briis Bandi esimene kollektiivne album on kvaliteetselt salvestatud-loodud ja kannab üheksat meeleolukat rada. Mida veel tahta.