Kali Briisi detsembris ilmunud uus kauamängiv lubab kuulajale pilvisust ja vaikset tuuleiili ning seekord ilmaennustuses pettuma ei pea.

Albumi inspiratsiooniks on nutimaailm, millest ei pääse enam keegi. Iga lugu on nagu omanäoline tase arvutimängus. Laulud on retrohõngulised, isegi kraftwerklikud. Vanu telefonihelinaid meenutavad süntesaatorikäigud, omapärased heliefektid ja hüpnotiseerivad biidid loovad üheskoos mitmetahulisi kõlapilte. Samas on tänu vokaalile säilinud orgaanilisus. Futuristlikule arkaadimuusikale vastanduvad solistide soojad hääletämbrid ja sügavad sõnad. Ühtlasi saadab see sõnumi, et inimene juhib veel nutimaailma.

Pealtnäha positiivsest albumist kumavad läbi sarkasm ja maskeeritud kurbus. Kostub igatsust tõelise maailma järele. Justkui muidu eredale ekraanile oleks peale pandud tagasihoidlik tume filter. Mõnes mõttes võiks isegi ette heita, et plaadil ei ole pakatavat energilisust, järske tõuse või meeletuid üllatusi, nagu on võimalik kogeda nutitelefonis passides: omas mullis, palju meeldivaid stiimuleid ja kahtlemata nauditav tegevus.

Kali Briis esitleb plaati 22. veebruaril Tartus Genialistide Klubis ning 23. veebruaril Pärnus kultuuriklubis Tempel.