Täna, 6. märtsil kell 21.00 algab Kanuti Gildi SAALis (Pikk 20, Tallinn) rahvusvahelise võrgustiku outside the box Tallinna aktsioon pealkirjaga „Show Me Yours I Show You Mine”.

Võrgustik outside the box võrgustik uurib kunsti ja avalikkuse vahelist suhet. Antud teemat uurides seavad kuus osalevat kunstiruumi neljast erinevast riigist end mõneks ajaks sisse teise kunstiruumi ja uurivad ning analüüsivad nendele esitatud küsimust.

Kanuti Gildi SAALis on kümme päeva siinset olukorda uurinud ja analüüsinud grupp, mille on kokku pannud teater FFT Düsseldorfist. Loomingulisse gruppi kuuluvad Kathrin Tiedemann, Sophie Jahnke, Janek Klaus, Daniel Hengst, Lukas Matthaei ja Maria Tsitroudi. Algimpulsiks on neile esitatud küsimus: Kus on Kanuti Gildi SAALi 50+ publik?

Kümnepäevase uurimise lõpuks toimub aktsioon, kuhu lisaks Saksa kunstnike on ühel või teisel moel kaasatud vanemast ja nooremast generatsioonist kohalikud kunstnikud Ene-Liis Semper, Leonhard Lapin, Raoul Kurvitz, Evi Pärn, Henri Hütt ning Johannes Veski.

Üritus on tasuta.

Loe teater FFT kohta lähemalt siit.
Kanuti Gildi SAALis toimuval hoia käsi pulsil nende kodulehe vahendusel.