Ilusa muusika pidu Tiks on vahepeal nelja-aastaseks saanud. Korralike ja kohusetundlike poistena on Sander Mölder ja Peeter Ehala nüüdseks juba 51 kuud järjest Tallinnas tiksunud.

Illustratsioon: Kaspar Tamsalu

Illustratsioon: Kaspar Tamsalu

Lisaks lemmikmuusika mängimisele ja igaks peoks valmivale loole või uusversioonile pannakse suurt rõhku ka plakatikujundusele. Alates 2014. aastast on tehtud koostööd eesti maali- ja illustratsioonimaastikul tugevalt jalad maha pannud kunstniku Kaspar Tamsaluga.

Sel reedel, 16. septembril toimuvaks kontserdiks metamorfeerunud kokkusaamiseks Punases Majas on kutsutud esinema väga head muusikud ja sõbrad, kes tähelepanelikele pikka tutvustamist ei vaja: harva esinev folk-biidi duo Tintura, kelle 7-tolline vinüül nüüdseks ka poelettidele on jõudnud, ning uus ja huvitav produtsent Luurel Varas, kes mängib ette oma pehmeid biite ning lemmikuid.

Esimest korda ajaloos toimub ka Tiksu Live, mis hõlmab varasemate ürituste jaoks tehtud lugude live-ettekandeid. Kaasategevad muusikud jäävad siinkohal saladuseks, aga vihjeid tasub otsida Soundcloudist.

Üritus Facebookis.