20. juunil tähistab TIKS klubis Sinilind sünnipäeva number 3 ja on kutsunud külla juba kord kuumalt vastu võetud prantslasest produtsent-DJ The Reflexi.

TIKSu eestvedajad Peeter Ehala ja Sander Mölder. Foto: erakogu

TIKSu eestvedajad Peeter Ehala ja Sander Mölder. Foto: erakogu

Liisi Voolaid: „Kuulan seda meenutust kirjutades „Try a Little Tendernessi” Otis Reddingu esituses. Ta algab meelitades, melanhoolselt, misjärel tormab kirglikuks ja tummiseks muusika ja jutu liimiks ning ei lase keha ega hinge kaugele ära. Sarnaselt on kestnud minu lugu TIKSuga.

Peeter Ehala ja Sander Mölder on toonud viimasel kolmel aastal iga kuu meieni mõnusa soulikoogi, mis pole liiga lääge. Õige doos sisu, tunnetust ja värskeid võtteid. Ehala suunab muusikas orienteerumist väga kavalalt. Vahel strateegilise tantsuvalemina, mille puhul pole võimatu, et kell kolm öösel kõlab keset kiiret biiti südantlõhestav ballaad. Ja inimene õõtsub lummatult. Eriti meeldib siis ennastunustavaid mehi vaadata. Sander Mölder filtreerib suunda, mängib hea vana veel paremaks uueks, luues ise ürituse auks souliklassikute uusversioone. Väga mõjus viis tõmmata tähelepanu muusika aegumatusele. Lisaks on TIKS jaganud DJ-pulti läbi aja kohalike pädevate, Madis Nestori, Heidy Purga, Raul Saaremetsa, Jarek Kasari ja väga pika nimekirjaga teistest melomaanidest. 20. juunil tähistab TIKS klubis Sinilind sünnipäeva number 3 ja on kutsunud külla juba kord kuumalt vastu võetud prantslasest produtsent-DJ The Reflexi. Olles ise TIKSul kahel korral plaate mänginud, mäletan esmalt, kuidas suhteliselt ruttu tagasi teisele poole pulti tahtsin, et end jälle geniaalsest selektsioonist tantsitada lasta. Palju õnne kolme aasta puhul ja maitsekat jätku soulirongile!”