Aeg on tantsujalad vahelduseks võsa vahelt tagasi linna tuua ning reedel, 5. augustil panustab sellesse omalt poolt siinsele klubirahvale juba tuttav saksa lo-fi teknoist Florian Kupfer, kes saabub pealinna Lekker Dancenighti raames.

Florian Kupfer. Foto: Masha Demianova

Florian Kupfer. Foto: Masha Demianova

Esimesed teadmised 90ndate techno kohta oma emalt kogunud, vanavanematelt loominguga tegelemiseks kannustust saanud ja lõpuks eklektilise elektroonika lipulaeva L.I.E.S. Recordsit tüüriva Ron Morelli kuulderaadiusesse sattunud Kupfer eksperimenteerib mahedal ambient-pinnasel koos tahumatute krõbisevate biitidega. Seda rada astub ka Kupferi juulis plaadifirma Technicolour alt ilmunud EP „Unfinished”, milles on muusikakriitik Kevin Lozano sõnul kokku kogutud produtsendi kolme aasta muusikalised jalajäljed, kandes selgelt edasi nn. Kupferi esteetikat, kuhu suubuvadki ühtaegu techno, house, noise ja ambient.

DJ-settides pendeldab Kupfer sama looklevat rada pidi ja võib kindel olla, et aitab publikulgi meeldivalt muusikasse ära eksida. Kohaliku toena astuvad üles DJ Ilmajaam ja Nikolajev.

Üritus Facebookis.