Ühel argisel õhtul toimus Paaris Veinis kirglik arutelu selle üle, milline nimi on parim uuele Lekkeris toimuvale üritustesarjale, mis pulbitseb energiast, hedonismist ja armastusest ning on muuhulgas ka #gayfriendly. Tantsijate Rene Kösteri ja Helina Reinjärve vaimusünnitisena sai peo nimeks BÄM!, mis mõndadele on võib-olla tuttav tõsieluseriaalist RuPaul’s Drag Race, kus Alexis Mateo nimeline dragqueen suutis ühe hooaja jooksul teha sellest endale omase löökfraasi.

Helina Reinjärv ja Rene Köster. Foto: erakogu

Helina Reinjärv ja Rene Köster. Foto: erakogu

Et uued asjad sünnivad ikka ennekõike sinna, kus leidub rahulolematust või puudujääki, igatsesid ka Rene Köster, Helina Reinjärv ja nende sõpruskond Tallinnas tegutsenud kurikuulsat geiklubi Angel ning Studio54 stiilis pidusid. Kohta, kus ööhämaruses sind keegi ei arvusta, kus eksisteerida ja eksperimenteerida uute identiteetidega ning kus muusikaprogramm pakub jalalt-jalale tatsumisele vaheldust ja kõlavad palad disko-house’ist ja rnb one-hit-wonders’itest kuni 90ndate trance’i hümnideni. Tantsusõbralikule muusikale soovitatakse läheneda Travolta puusade ja tantsustiilidega nagu Jack ja Roly Poly. Tants ja meelelahutus on BÄM!’il kesksel kohal ja igal üritusel saab näha teemakohast show´d ja väikeseid etteasteid. Iga pidu on uue näo ja teemaga – nii on 8ndal juulil vajalik väljendada rikkurit endas ja Lekkerisse sammuda suhtumisega, et sul on raha ja seda on vaja kulutada!

Korraldajad soovitavad tulla sellisena nagu oled, aga endaga vaeva näha! Kui oled käinud Helina või Renega samal kostüümipeol, siis tead, et ümberkehastumist võetakse kirega. Nende motoks on, et me oleme kõik sündinud alasti ja kõik lisatud kihid on drag – nii, et miks end piirata? BÄM! Toimub suvekuudel Lekkeris üle iga kolme nädala reedel.

Üritus Facebookis.