Reedel, 27. jaanuaril saab seada sammud südalinna põrandaalusesse tantsuklubisse Lekker, kus lööb oma DJ-setiga laineid Kanada heatujulise tantsumuusika leibeli Mood Hut pikaaegne sümbol Hashman Deejay ning kohalikud ässad Wick Blaze ja Karro Seem.

Hashman Deejay. Foto: press

Hashman Deejay. Foto: press

Idüllilisel Vancouver Islandil sündinud ning tänaseks läänerannikule inspiratsiooni ammutama siirdunud Hashman on Põhja-Ameerikas plaate valinud ja muusikat produtseerinud juba mõnda aega. Teeb ta seda nii enda esinejanime alt kui koostöös mõttekaaslastega nagu Aquarian Foundation või Kinetic Electronix. Tema panus Kanada muusikakogukonda seisneb erinevate muusikaliste koosluste käimatõmbamises ja remiksimises.

Aastal 2014 Future Timesi plaadifirma alt oma debüütalbumi „Sandopolis” välja andnud Hashman on veel kaasa teinud Ttam Renati plaadil „On the Inner Plains” ning lisanud Põhja-Ameerika mõnuhausi leibelite Future Times ja Mood Hut kataloogidesse hindamatu panuse.

Hashmani valitud muusika on kütkestav tantsisklemine, mis on täidetud rütmidega ning talle omase ekstaatilise suhtumisega muusikasse ja selle selekteerimisse.

Üritus Facebookis.