Aasta tagasi kevadel toimus Tallinnas naisartistidele keskendunud muusika- ja kunstifestival Ladyfest, millega koos sündis ja läbis oma esimesed ristsed ka DJde ja artistide naiskond Love Pony. Selle armastust pritsiva ulja kepsutaja koosseisu kuuluvad Uljana Ponomarjova, Marta Vaarik, Katja Adrikova, Ellen Vene, Helina Reinjärv ja visuaalimeister Alyona Movko.

Love Pony residendid Uljana Ponomarjova ja Katja Adrikova. Foto: Ken Mürk

Love Pony residendid Uljana Ponomarjova ja Katja Adrikova. Foto: Ken Mürk

Love Pony mängib peaasjalikult uuemat muusikat või seda, mis parasjagu huvi pakub, alustades mahedamate tantsulugude ja lõpetades tumedate teknotoonidega, mille vahele jääb veel suur ampluaa muid tantsulisi žanre. Energiliste tšikkide elavad setid laevad keha ja pidudel valitsev pretensioonitu ja vaba suhtumine loob sobiva õhustiku totaalseks vabanemiseks.

Ei saa salata, et Love Pony seltskond on häbitult edev ja elurõõmus! 17. aprillil peetakse Eesti Kunstiakadeemia 100. sünnipäeva karnevali raames Kultuurikatlas ka Love Pony esimest sünnipäeva! Lisaks Love Ponyle on esindatud Parmani maskuliinne DJ-kamp, katuse all võtab koha sisse ;paranoia perfokalava ning laivi annavad Kiwa Dream Band, HAŠŠ & Neozion, Mimicry jpt.