Ravikuur jätkub. Alles see oli, kui James Pants oma uuelt plaadilt pärinevate lugudega Sinilinnu saunaks küttis, ning juba ootavad oma korda kaks järgmist nime, et oma värske materjal siinse publikuni tuua. Kui kaks aastat tagasi tuli enne Krahli laivi üht neist kiivalt saladuses hoida, siis seekord on hea meel kuulutada, et 10. aprillil maanduvad Sinilinnu laval Haigla regulaarseks kundeks kujunenud Inga Copeland ning tookordne üllatuskülaline, Suurbritannia kuninglikult pinnaselt pärit produtsent ja DJ Scratcha DVA.

Inga Copeland ja Scratcha DVA. Pressifoto

Inga Copeland ja Scratcha DVA. Pressifoto

Kui Copelandi enigmaatika ning perfektselt sätitud tumeda müralooriga on meist tuttavad ilmselt paljud, siis Hyperdubi leibeli üheks võtmemängijaks peetav Scratcha on mees, kelle käes sulavad meeldivaks massiks eelkõige grime, house, soul ja funk. Muusikategemise kõrvalt tüürib ta Rinse FMis Hyperdubi erisaadet ning entsüklopeedianurgakesena võib lisada, et tema vilunud produtsendikäe alt on läbi käinud nii Copelandi EP „Don’t Look Back, That’s Not Where You’re Going” kui ka täispikk debüüt „Because I’m Worth It”.

10. aprillil on eksklusiivne võimalus neid kaht taas kord külg külje kõrval laval näha, sest kavas on Scratcha ja Copelandi ühine sett, mille käigus kuuleb suure tõenäosusega lugusid veebruaris Copelandi uue esinejanime Lolina alt ilmunud EPlt „RELAXIN’ with Lolina” ja DVA peagi turule jõudvalt EPlt „allyallrecords”.

Endiselt pakuvad peaesinejatele lakkamatut tuge Ats Luik, Kristopher Luigend ja Jan Tomson.

Liitu pidulistega Facebookis.