Amsterdami plaadifirma Knekelhuisi väljastatud EP belglaselt Maoupa Mazzocchettilt vajab kindlasti harjumist nende jaoks, kes tunnevad end koduselt konventsionaalsemate elektrooniliste muusikažanrite keskel.

Mazzocchetti kaubamärgiks on eksperimenteerimine paranoiliste toonide, tummise bassi ja rütmiga. Neljast loost vaid üks – „Glow In The Dark” – pakub meloodilisemat kulgemist. Teised kolm tiksuvad keerulisemas rütmis, mis võib kuulajale väsitavaks osutuda.

Samas, kompleksne või mitte, leidub Mazzocchetti loomingus hetki, kus hakkad meloodiale kaasa elama. Belglane suudab viia oma muusikaga transiseisundisse, kus alguses võõristatu tungib pehmelt peale nagu laine, mattes sind märkamatult enda alla.

Siinkohal tuleb kindlasti kasuks DJ varasema muusikaga tutvumine. Ta kasutab eelkõige industriaalsemaid, tooremaid helisid, mis mõjuvad värskendavalt tantsumuusikapõrandal levinud 4/4-rütmile. Seega saab kuulaja/tantsija etteaimatavate drop’ide asemel osa nahaalsest eksperimenteerimisest, mis on tohutu muusikavaliku hulgas kohati vägagi tervitatav. Belgia elektroonilise muusika underground’likuma poole esindajaga tasub seega kannatlik olla. Ta ei kõneta kohe. Eriti kui hüpata tuttavatelt biitidelt, olgu selleks siis funk, house või techno, otse eksperimentaalelektroonika rüppe.