Maris Pihlap on kogunud oma esikalbumile kokku maailmamuusika kontrastid, mis on seotud rikkalikuks kimbuks eeterliku elektroonilise produktsiooniga.

★★★★☆

24-aastane produtsent, laulja-laulukirjutaja ja multiinstrumentalist täidab plaadil kõiki mainitud rolle suurepäraselt. Vaatamata külluslikule kõlale on EP helimaastik õhuline ja unenäoline ning plaadi kuus rada justkui hingavad hüpnootiliselt. Elemendid mitmesugustest pärimushelidest ja masinamuusikast suhestuvad omavahel orgaaniliselt, üksteist segamata ning kuigi juurtetunnetust ja elektroonikat on varemgi edukalt sünteesitud, kumab Pihlapi loomingust piisavalt isikupära, et mõjuda värskena. Ta ehitab lugudes lummavaid ja nüansirohkeid mustreid minimalistliku viiuli, tiksuvate-plaksuvate rütmide, hõõguvate süntesaatorite ning vokaali-loop’idega. Lauldes hoidub Pihlap liigsest hingestatusest ning hääl kõlab tüüne ja soojana.

Ka laulusõnades avab ta tundelisi teemasid peenelt, muutumata üleliia sentimentaalseks või traagiliseks. Taoline rahulik kindlameelsus vokaalis ja sõnades lisab lugudesse küpsust ja emotsionaalset ehedust. Albumi „What Have You Become?” kuus lugu moodustavad tugeva terviku, kus midagi pole puudu ega üle. Pihlap on leidnud lühialbumi toonides muljetavaldava tasakaalu traditsioonide ja novaatorlike ideede, rahuliku kulgemise ja kasvava pinge ning karge selguse ja uduse une vahel.