Marten Kuninga bänd, kus teevad kaasa Raul Ojamaa kitarril, Peedu Kass bassil ja Kristjan Kallas trummidel, esitleb Pärnus, Tartus, Tallinnas ja Käsmus oma uut albumit „Praktiline mees”. Täna, 5. septembril esitletakse plaati Pärnus.

Marten Kuningas bändiga. Foto: Renee Altrov

Marten Kuningas bändiga. Foto: Renee Altrov

Kauamängiv lindistati Käsmu Rahvamajas ning kõlab muusikute endi arvates süngemalt kui esimene, ent lüürika on ka uuel plaadil ainult eesti keeles. Kaks aastat tagasi üllitas Marten Kuningas oma debüütplaadi „Janu”, mis pälvis sooja vastuvõttu nii kriitikute kui publiku seas, ning LP sai Eesti Ekspressi Areeni 100 parima albumi edetabelis 27. koha. Juba on uue albumi paladest tunnustust saanud kevadel välja tulnud singel „Tagurpidi vaal”, mis pärjati Uno Naissoo nimelise loomingu ja interpretatisooni konkursi peaauhinnaga.

Albumit on võimalik soetada CD-plaadina esitluskontsertidel; poelettidele jõuab CD septembri lõpul. Plaadiesitlused toimuvad kõigepealt Pärnus ja Tartus, kulmineeruvad pealinna jõudes Sinilinnus ning lõppevad seal, kus kõik alguse sai – Käsmu Rahvamajas.

Esitluskontserdid:

5.09 Pärnus, kohvikus Fookus

9.09 Tartus, Uuel Õuel (Genialistide Klubi)

11.09 Tallinnas, kohvikus Sinilind

16.09 Käsmu Rahvamajas

Marten Kuningas Soundcloudis, Facebookis, Instagramis.