Reedel, 22. novembril kell 22.00 avab Tartus Genialistide klubis (Lai 37 taga) talvise hooaja muusikaagentuur Levimuusika.ee. Egiidi Uus Muusika Linnas all astuvad lavale lähinädalatel uue video ilmutav Marten Kuningas ja laiemalt avastamata, kuid andekas Tartu indie-folgi trubaduur Lauri Teder.

Selle aasta jaanuarist tegutsev muusikaagentuur Levimuusika.ee on sihiks võtnud märgatavalt oma šnitti omavate muusikaartistide tutvustamise üle Eesti. Seni on Eestimaa eri paigus toimunud kontsertide raames koostööd tehtud näiteks Mari Kalkuni, Orelipoisi ja Epifoliumiga. Genialistide klubi lavalaudadele astuvad lisaks uuenenud bändikoosseisuga Marten Kuningale ja melanhoolse tunnetusega
autorifolki esitavale Lauri Tederile veel ansambliga Galvanic Elephants lähemalt seotud DJ-d Taavi-Peeter Liiv ja Oliver Kivimäe.

Südaööl Genialistide klubis esinev Marten Kuningas on viimasel ajal kirjutanud muusikat 7. detsembril esilinastuvale Rakvere Tearti lasteetendusele „Hobune, kes kaotas ära oma prillid” ning nokitsenud oma uue singli „Valjult ja valesti” video kallal. „Oleks vinge, kui uus video saaks valmis juba ürituseks. Kuna olen suur loodusfilmide fänn, siis on video kokku pandud BBC loodusdokkide klippidest. Oluliseks abiliseks on mulle video monteerimisel olnud Valter Nõmm ansamblist Shelton San,” kõneles Kuningas.

Põnevaks uueks tulijaks üritusel on luuletaja ja muusik Lauri Teder. 2010. aasta sügisel inglise indie-folkarite jälgedes lugusid kirjutama hakanud Lauri on nüüdseks muusikaliselt jõudnud omaenda hubasesse paika. Seni on Lauri esinenud peamiselt vaid Tartu lokaalides, ent rännud on teda laulma viinud ka näiteks Berliini parkidesse ja ühte Montreali kõrtsi. Lauri Tederi puhul on tegu artistiga, kellest on tulevikus ilmselt nii mõndagi kuulda.