„Margus” on Mees Inc.-i juulis ilmunud debüütalbum. Esmapilgul tundub, et tegu on väga meheliku muusikaga, kus üks metsjeesus kurdab uinuva indie taustal oma raske elu üle.

Frank-Leander Sapego ja tema sõbrad toodavad siiski midagi muud. Vanemad ja uuemad hitid loovad mehe muusikalise arhetüübi (nimetagem teda Marguseks), kes on pretensioonitu ja kurbnaljakas argipäevafilosoof. Margus eelistab vaadata maailma kõrvalt, sest elu on keeruline. Parem on juua IPAt ja teha poistega bändi. Sisimas ta usub, et Jumal armastab meid. Ka siis, kui me jääme bussist maha.

Mees Inc. on selline sõprade kooslus, kes teeb muusikat, sest lihtsalt meeldib. Just seepärast on loomingul ka siiras kõla. Instrumentaalne pool ja sõnad täiustavad teineteist nagu vana abielupaar. Kui Genialistidel oleks eriti zen noorem vend, oleks see Mees Inc. Samas ei lase rõõmsameelselt nihilistlikud laulusõnad, kitarrisoolod ning tempomuutused kujuneda plaadil liiga rahulikuks ja igavaks hipsterite unelauluks.

Albumit ei saa määratleda ühe žanriga. See on gruuvilik indie pop süntesaatori ja kajava lauluhäälega, kus üllatusmunaks on väike trumm ja bass. Raske on tuimalt kuulata, sest jalg tahab tantsida ja suu kisub muigama. Näiteks „Pöörleb, ei pöörle” võib kummitada terve nädal jutti. „Margus” (nimilugu) kõlab lausa teraapiliselt pärast nördimust tekitanud tööpäeva. Humoorikat ja sooja, kuid kvaliteetset muusikat on alati vaja.