Peo korraldajad nendivad kurbusega, et laupäeval Sinilinnus toimuva Haigla Peo raames üles astuma pidanud Motor City Drum Ensemble on tervislikel põhjustel tühistanud oma Tallinna ja Vilniuse esinemised ‒ täpselt nagu kaks aastat tagasi.

Jan Tomson. Foto: Haigla Pidu

Jan Tomson. Foto: Haigla Pidu

Laupäevane Haigla Pidu aga seetõttu ära ei jää. Lisaks peo resident-DJ-dele Ats Luigele ja Kris Luigendile astuvad plaadimängijate taha ka kaks „kodumaist välisesinejat”: Jan Tomson, kes lendab kohale Amsterdamist, ning üllatuskülaline Kristjan Kalm, kes saabub peole otse lennujaamast.

Visuaaliat krutib kokku VJ-duo Yo Frankie ehk loovagentuuri AKU tüübid Uku–Kristjan Küttis ja Kaarel Kala, kes Haigla Peol varemgi VHS-kassettidega imet on teinud.

Haigla Pidu on 2011. aastal Tallinnas alguse saanud pidudesari, mille vedajateks Jan Tomson, Kristopher Luigend ja Ats Luik. Pealinna eri peopaikades toimuvatel üritustel on muuhulgas üles astunud Man Like Me ja Inga Copeland.

Motor City Drum Ensemble’i nägemiseks tuleb küll järgmist võimalust ootama jääda, kuid lohutuseks soovitavad peo korraldajad kuulata üht Kalmu varemilmumata töötlust: