Klubimuusika gurude Raul Saaremetsa ja Rhythm Doctori asutatud peosari jõuab detsembris 17. aastaringini. Öelge „vau!”, „elagu!”, „palju õnne!” ja minge reedel, 12. detsembril peo sünnimajja Von Krahli tähistama.

Jesse Reiner. Pressifoto

Jesse Reiner. Pressifoto

Külalisesinejaid on Mutandi sünnipäeval lausa kaks. Alumisel korrusel annab live’i Jonas Reinhardt – elektroonilise muusika ajaloole pühendunud Jesse Reineri akt, mis liigub kosmische ja tantsumuusika vahelises kosmoses ning kui need kaks põrkuma peaksid, on tulemuseks orgaaniline ja meelemärkust ära tiriv trance.

Kuue tegutsemisaasta jooksul kuus kauamängivat ning peotäie kassette ja EPsid välja andnud Jonas Reinhardti muusikat on ilmutanud sellised säravad underground-leibelid nagu Kranky, Constellation Tatsu, VCO Records, Not Not Fun ja viimase klubimuusika offshoot 100% Silk. Üleval saalis mängib muusikat Moiré. Tüüp, kes on kirjutanud enda Facebooki lehele tutvustuseks „N-E-V-E-R” ja ega temast palju teada polegi peale väga hea abstraktse tekno piire kompava muusika. Plaadifirmas Werk Discs, kus ta peamiselt „töötab”, on tema ülemuseks sootuks omapärase lähenemisega mees, maagiline Actress. Moiré esimene kauamängiv „Shelter” ilmus tänavu augustis just Werk Discsi alt ja kujutab endast väga korralikku annust diipi, veidrat ja eriti head rütmimaterjali.