Värske oktoobrinumber on väljas ning juba homme, 7. oktoobril toimub Paavli Kultuurivabrikus artiklit „Jää vait ja tantsi! 30 aastat Eesti DJ-kultuuri” tutvustav vestlusõhtu ja klubiöö. 

Külalisi ootavad vestlused, viktoriin, RaRa pop-up raamatukogu, spetsiaalsed kokteilid ja põrklev öö tantsutunnelis, kus on puldis seninägemata b2b-kooslused.

Uksed avanevad kell 17. Ürituse ametlik osa stardib kell 18.15 algava aruteluga „Eesti DJ-kultuur – 90ndate defitsiidist 21. sajandi külluseni”, kus DJ-kultuuri ajalugu ja olevikku lahkavad Heidy Purga, Meelis Meri, Kersten Kõrge ja Viktoria Martjanova. Vestlust modereerib Aleksander Tsapov.

Teises paneelis „Talendid välja” jagavad Merimell ja Lene Ma Rue oma kogemusi, kuidas jalg välismaal ukse vahele saada ning end DJ-maailmas naisena kuuldavaks teha. Mõlemad on aktiivsed DJd ja produtsendid, kes on juba mõnda aega tegutsenud agentuuride hingekirjas ning tuuritavad aktiivselt välisriikides. Vestlust juhib Tanel Mütt.

Õhtu jätkub Chatlin Helmi poolt koostatud kaootilise, ent teemakohase viktoriiniga, mille võitjaid ootavad auhinnad. Kell 22 lööme tuled kustu, jääme vait ja tantsime! DJ-pulti astuvad neli b2b-kooslust: Jette Loona Hermanis ja White Gloss; L.Eazy ja Kersten Kõrge; CT Venom ja 4-got-10 ning iunsu ja Shore Road.

Kel jaksu ülegi, saab pärast Paavli uste sulgemist suunduda klubisse HUNGR, kus toimub ürituse järelpidu.

Saabu varakult! Lugemiseks on olemas värsked eksklusiivsed Müürilehed, Paavlis on avatud köök ja baar spetsmenüüga! Uksel arveldame ainult sularahas!

NB! Üritust ei salvestata ega kanta üle! Õhtu ainus valuuta on kohalolu!

Täna kell 15-17 teeme ürituseks sooja IDA Raadios, kuhu tulevad vestlema ja oma lemmikmuusikat jagama Mari-Anna Miller, Viktoria Martjanova aka Fake Versace ning The Lunacy of Flowers.

Toetajad: Nudist Drinks, Põhjala