Tähelepanu, filmihuvilised! Filmimaailm, mis on täis glamuuri, verd ja pisaraid, on pakkunud tõlgendamisainest selle esimestest mustvalgetest üllitistest kuni Wes Andersoni roosade hotellideni ning filmiarvustusi loetakse tänapäeval rohkem kui kunagi varem. Maikuuga käsikäes toimub Müürilehe iga-aastane noorte filmikriitikute konkurss. Osalejatelt ootame muutuvas suhtes huumorit, uudishimu, sõnaosavust, selgeid seisukohavõtte ning igakülgset tõestust, et sa tead, millest räägid. Nooreks filmikriitikuks kvalifitseeruvad kõik hingelt värsked ja jumekad.

Ootame arvustusi 2013./2014. aasta enim muljet avaldanud või emotsioone tekitanud filmide ja/või seriaalide kohta. Kirjutised võivad olla nii eesti kui inglise keeles.

Pikkus: maksimaalselt 3500 tähemärki (koos tühikutega)
Tähtaeg: 22. mai, tööd palume saata aadressile emilie@muurileht.ee

Peaauhind: aasta lõpuni prii pääs kõigile kino Sõpruse või Elektriteatri filmidele! Auhindadeks jagame peale kino Sõpruse pääsmete ka heldelt pileteid peatselt hooaja avavasse Katusekinno, kus saab vabas õhus pikutades läbi terve suve väärtfilme nautida. Valiku säravamatest filmi- ja seriaaliarvustustest avaldame Müürilehe 4. juunil ilmuvas suvenumbris ning veebiväljaandes. Konkursile saadetud tööde seast valib välja parimad viieliikmeline žürii.