Omaalgatuslike kultuurimeediate kriitikakursuse raames leiab 18. detsembril kell 18.00–20.00 Teater NO99 kohvikus aset järjekorras teine muusikakriitika vestlusõhtu „Äärmused muusikas”, mille seekordseks teemaks on „Britney Spears ja J. S. Bach: objektiivsus muusikakriitikas”. Külas on muusikakriitik Tõnis Kahu, vestlust juhib Ott Kagovere.

Arutletakse, mida võiks tähendada objektiivsus muusikakriitikas. Kas ja kui suurel määral see üldse võimalik on? Kas see on midagi, mille poole kriitik peaks püüdlema või midagi, mida iga hinna eest vältida? Millist rolli mängib siin relativism ja subjektiivsus? Kas kriitik, kes lähtub teatavatest printsiipidest, on objektiivsem, kui kriitik, kes printsiipidest midagi kuulda ei taha? Kas on võimalik objektiivselt näidata, et üks muusik on teisest parem, näiteks J.S. Bach Britney Spearsist või vastupidi?

Üritus on tasuta ja avatud kõigile huvilistele.

Vestlusõhtu leiab aset omaalgatuslike kultuurimeediate kriitikakursuse raames, mis on ellu kutsutud Artishoki, Müürilehe, Rada7-me, U, Värske Rõhu, ÕU-e ning Lasteteatrite blogi poolt.

Õhtu event Facebookis.