27. aprillil algas kahenädalane kampaania „Osta Eesti muusikat!”, mille käigus kutsuvad muusikat müüvad ettevõtted inimesi ostma kodumaist muusikat ja muusikute fännitooteid. Kampaania eesmärk on toetada muusikuid nende jaoks rahaliselt keerulisel ajal.

Eriolukorra tõttu ei ole muusikutel võimalik anda kontserte, mis tähendab, et nad on jäänud ilma oma peamisest sissetulekuallikast. Et neid toetada, algatas muusikaettevõtete esindusorganisatsioon Music Estonia kahenädalase kampaania, kus muusikat müüvad ettevõtted toovad paariks nädalaks esile just kohalikud muusikud ja nende loomingu.

Kampaaniaga on juba liitunud Apollo, Rahva Raamat, Lasering, Biit Me Record Store, Terminal, 311.ee, Legendaarne Records, TIKS Rekords, Funk Embassy Records, Seksound, Õunaviks, CD Market, CDonline, Vaiguviiul, Psühhoteek, Lejal Genes, Lejal Globe ja World Clinic – kõigi nende veebipoodidest leiab mitmesuguseid kodumaiseid helikandjaid. Lisaks saab paljude Eesti muusikute loomingut soetada platvormilt Bandcamp.

Kõik, kes soovivad kampaaniaga veel liituda, leiavad selle kohta infot Music Estonia kodulehelt.

Kampaania teemaviide ehk hashtag on #ostaeestimuusikat.