Plänet Elva peosuvi saab jätku 9. augustil Kanalas ning juulikuisest St. Josephi külaskäigust saadud positiivset emotsiooni aitab edasi veeretada samuti Saksamaal pesitsev diskor Ville Vähäsaari.

Ville Vähäsaari. Foto: erakogu

Ville Vähäsaari. Foto: erakogu

Ville on Põhja-Soomest Vaasast pärit ja viimased neli aastat Berliinis resideerunud vinüülientusiastist DJ, kes „nakatus tõppe” 11 aastat tagasi. Tema põhjamaine päritolu avaldub ka miksimisstiilis ja plaadivalikus, mille kaudu tuleb monotoonrütmilise muusika põhiolemus eriti hästi esile. Ville Vähäsaari laiaulatusliku plaadikollektsiooni tuumiku moodustab redutseeritud sügav house ja tekno, mille ühtseks jooneks on ajatus ja tantsupõrandale orienteeritus. Tema ainulaadne stiil ei jäänud märkamatuks ka peokorraldajatele Helsingis, kus ta oli underground-pidudel pidev külaline. Praegu jätkab ta oma missiooni Euroopa muusikapealinnas Berliinis ja ka Poolas, kus ta on sealse promootori nbari resident. Diskoriteekonnal on tal olnud võimalus jagada teiste seas lava Deetroni, Osunlade, Baazi, Sven Weisemanni ja Ellen Allieniga.

Koos Villega pakuvad hubases õhustikus oma nägemust tantsumuusikast kohalikud plaadikeerutajad Ketomees, Antelia ja klmn.

Peo event Facebookis.