Positivus festivali Palladiumi laval astuvad üles põnevad artistid nii Baltikumist kui mujalt. Lisaks erinevatele bändidele ja projektidele Baltikumist, Venemaalt ja isegi Austraaliast, esinevad laupäeval Palladiumi laval ka Tallinn Music Weeki poolt valitud artistid.

Reedel, 19. juulil tervitavad festivalikülastajaid Palladium lavalt Mikus Frišfelds un Dejojošie Makoni (Dancing Clouds) ambient-helid, noored progressiivsed rokkarid ansamblist Luministic, üks põnevamaid uusi vene indie-bände Milk, tuntud Läti tegijad Very Cool People ja Satellites LV ning Eesti Elephants From Neptune.

Jagaspace

Jagaspace

Laupäeval, 20. juulil, on Palladiumi lava Baltikumi suurima sisefestivali Tallinn Music Weeki päralt ja kuulata saab suurepäraseid Eesti artiste. Programmis on Jagaspace, kaasaegne folk-ansambel Paabel, avant-garde-elektroonika esitajad I Wear* Experiment, elektroprojekt Wolfredt, samuti Candy Empire, rokkbänd Galvanic Elephants, Tallinnast pärit produtsendid Faun Racket ja elektro-pop-bänd Outloudz.

Pühapäeval, 21. juulil, saab alguse maailma vallutava Austraalia pop-rokkarite The Stanleys esinemisega, jätkavad Läti legendid Age Of Stones, Komjaunatne ja Leedu alternatiivprojekt Kurak. Samuti astuvad üles Läti turbofolkbänd Oranžas Brivdienas ning The Sound Poets.

Positivus on Baltikumi suurim ja olulisim muusika- ja kunstifestival, mis toimub seitsmendat aastat Salacgrivas, Lätis. Esimest korda kestab festival kolm päeva – 19., 20. ja 21. juulil.

Festivali kodulehele.