Imagine Dragons, The Joy Formidable, Willy Moon ning mitmed teised uued ja põnevad artistid lisati Positivus festivali esinejatenimekirja. Eelnevalt on välja kuulutatud näiteks Sigur Ros, The xx, Crystal Castles, Efterklang, Foxes ja Elektro Guzzi. Positivus 2013 toimub 19.-21. juulil Salacgrivas, Lätis.

Imagine Dragons on hitt-singlitega „Radioactive” ja „It’s Time” laineid löönud hetke kuumim indie rock eksport Las Vegas’est. Põnev mikstuur traditsioonilisest rock’n’rollist, dubstepist, folgist, hip-hopist ja popist muudab bändi üheks hetke põnevaimaks rokkbändiks maailmas.

The Joy Formidable on Walesist pärit alternatiivrokkbänd, kelle edule pani aluse 2011. aasta „eepiline, kuid siiski intiimne” debüütalbum „The Big Roar”. Teine stuudioalbum „Wolf’s Law” (2013) viis bändi kõla täiesti uuele tasemele, lisades orkestri, death metal riffid ning elemendid, mis võiksid vabalt olla taustaheliks purskavale vulkaanile või mässajaile, kes loobivad politseiautosid suitsupommidega.

Legendaarne Lätist pärit elektrobänd Zodiac (või Zodiaks – läti keeles) oli Nõukogude Liidu ajal üks esimesi bände, kelle album „Disco Alliance” pakkus konkurentsi lääne muusikale. Müües 20 miljonit koopiat, sai Zodiac’ist üks Läti laulva revolutsiooni eestvedajaid.

Stiilne, justkui 50ndatest pärit Willy Moon on Uus-Meremaa/Inglise muusik, laulja ja produtsent, kes hetkel resideerub Londonis. Tema muusika on traditsioonilise rock’n’rolli ja kaasaegsema hip-hop-produktsiooni kooslus. Willy Moon kirjutab, salvestab ja produtseerib kõik ise.

John Grant suudab vaid klaveri ja oma rikkaliku, naeratava häälega edukalt kombineerida eri žanreid nagu folk, alternatiiv- ja indie rokk, andes sedasi tõeliselt intrigeerivaid ja sügavalt kirglikke kontserte.

Charli XCX (sünd. Charlotte Aitchison) on uus ja põnev Briti elektropopi, indietronica ja süntpopi artist, kelle debüütplaat „True Romance” ilmus 2013. aastal.

No Ceremony/// on saladuslik ja intrigeeriv elektrotrio Manchesterist, Inglismaalt. Juba oma esimeste singlitega „Hurtlove” ja „Heartbreaker” võitsid nad paljude kuulajate ja kriitikute poolehoiu. Kuigi bändi looming triivib tihti tumedama muusika poole, sisaldab see ka rõõmsameelsemaid tantsubiite ja tekitab omapärase atmosfääri.

Väsimatud California diskopunkarid ja indierokkarid !!! (hääldatakse „chk chk chk”) on pärit Sacramentost, USAst. !!! on tuntud oma karismaatilisuse poolest, kaasates pulseerivaid bassiriffe, erinevaid elektroonilisi helisid ja hullumeelset lavaenergiat.